אודות

היי לכולם !
אני אלין כהן יותר נכון שמי המלא הוא אלין חיה כהן.. הוסיפו לי את השם חיה לאחר תאונת הדרכים שעברתי בגיל 8 ומכיוון שהייתי בסכנת חיים החליטו להוסיף לי את השם ”חיה”.. פשוטו כמשמעו…
נולדתי ב30.8.2001 שזה אומר שאני בת 15 וקצת ..
השתתפתי בתוכנית ”הבנים והבנות” העונה השלישית ..
אני בת יחידה בין שלושה אחים , מתן , ליאן ואוריאן ולהורים מדהימים אבא יורם שהוא ע”וד ואמא מירי שהיא מאפרת מקצועית.
לפני הכל אני רקדנית והשאיפה שלי היא לפתוח בעתיד הקרוב סטודיו לריקוד בסגנון שלא קיים בארץ.. מעבר לכך שהשאיפה שלי היא לפתוח סטודיו לריקוד אני רוצה גם להיות ע”וד כמו אבוש ומאפרת כמו אמוש , ועוד חלום זה להוציא ליין איפור אבל החלום הזה יתממש ממש בקרוב ..
בתור ילדה תמיד אהבתי טיפוח, איפור ואופנה , תמיד אהבתי לחטט במגירות של אמא ולשים מלא קרמים ,לגעת לה במוצרי האיפור ולנעול את נעלי העקב שלה.. כל הקשור לטיפוח , איפור ואופנה עיניין אותי מגיל מאוד צעיר והמשיך ולהתעצם עד למצב שהייתי מאפרת את החברות שלי מגיל מאוד קטן , בשבילי לאפר ולהלביש את החברות שלי היה כמו סוג של משחק שאהבתי במיוחד..

הסגנון שלי באופנה הוא לאו דווקא טרנדי.. אני פחות מאמינה שכל מה שטרנדי חייב ללבוש .. ממש לא ! אני מאמינה שכל אחת צריכה ללבוש מה שמתאים לה ומה שמחמיא לצורת הגוף שלה מבחינת גזרות , צבע או בדים ולדעתי זה גם לגבי איפור או לגבי כל דבר אחר בחיים..
אף פעם לא אהבתי ללבוש מה בכולן לובשות תמיד רציתי להיות מיוחדת ושונה , הייתי מציירת בגדים על דפים צובעת וגוזרת ומדביקה באלבום ותמיד ציירתי רק מה שנראה לי יפה מיוחד ושונה והכי חשוב שיתאים לי, ביום הולדת 6 אמא לקחה את כל הסקיצות שלי ותפרה לי בדיוק מה שציירתי ובדיוק באותם צבעים וגזרות וכבר אז הבנתי שאני אוהבת אופנה והכי חשוב שאני לא קורבן אופנה וזה מה שחשוב לי להעביר באתר שלי .. לעולם אל תיהיו קורבנות אופנה ואל תשחו עם הזרם ,תמיד תדעו מה מחמיא ומה מתאים לכן ותהיו מיוחדות! כי להיות כמו כולן זה משעמם !
לאתר שלי קוראים MyLeen והאתר יעסוק בטיפוח איפור אופנה ולייף סטייל .. תוכלו למצוא באתר שלי סקירות איפור , טרנדים , חידושי אופנה ,המלצות, טיפים.. בקיצור כל מה שקשור לעולם הביוטי והאופנה ..
יש לי ערוץ יוטיוב שכולו מוקדש לאיפור טיפוח אופנה ולייף סטייל בנוסף לזה יש לי ערוץ נוסף שכולו מוקדש לריקוד וללימוד כריאוגרפיות שלי ולא ממזמן פתחתי ערוץ וולוגים שבו אני מעלה וולוגים מהחיים שלי ושם תוכלו להכיר אותי ולדעת עליי הכל מהכל..
מעבר לכך אני שמחה לספר לכן שיש לי תוכנית משלי שכולה עוסקת בריקוד והיא משודרת בערוץ – MTV ישראל ..
אני מקווה שתהנו ותמיד תזכרו להיות כמו כולן זה משמעם תמיד תוסיפו משהו מיוחד משלכן..
אוהבת המון. אלין כהן.