תנאי השימוש ותקנון האתר

תנאי שימוש באתר “alincohen.com”

תקנון השימוש באתר הנ”ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

 1. קדימון

  אתר “alincohen.com” (להלן “האתר”) הוא אתר העוסק באיפור, טיפוח, אופנה, מכירות ולייף סטייל ייצוגי עבור “alincohen.com” והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן

  בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.

  הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.האתר משמש כאמור בין היתר כחנות אינטרנטית ופועל מהכתובת משמר הים 22 חדרה. שם המסחרי של האתר והמוצר הינו אלין כהן \ALINE COHEN  מספר המורשה של החברה הינו 515310035 ושמה ברשם החברות הינו העיר שלי….(בקרוב יבוצע שינוי שם לאלין כהן)

 2. קניין רוחני

  האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ”ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר “alincohen.com” ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר “alincohen.com”.

  בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים, בין אם נרשמו ובין אם לאו או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

 3. תוכן האתר

  אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.

  קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.

  התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של “alincohen.com” ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 3) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

 4. ניהול משתמשים ומבקרים באתר

  הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת הIP של המחשב שלו, כתובת הMACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.

  צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר “alincohen.com”.

 5. גילוי נאות

  באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.

  בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

 6. קנייה בטוחה או כל פרט מזהה אחר.

 7. באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתןח תנועות גולשים. ואין בו את שם הגולשים או כל מידע מזהה אחר . כל המידע הנשמר באתר הוא אנונימי לחלוטין

  פרטי האשראי שבאמצעותם מתבצעת הרכשיה אינם נשמרים בשום מקרה במאגרי הנהלת האתר.

 8. משלוחים ואיסוף עצמי

  אספקת המוצרים לרוכשים מבוצעת באמצעות חברת דואר ישראל שליחים במסגרת זמן האספקה המקובל בחברת הדואר.

  הנהלת האתר מתחייבת לארוז ולהוציא את המשלוח לדואר ישראל או ההזמנות תוך 7 ימי עסקים. משלוח בדואר רשום – זמן השילוח יהיה תלוי בשירותי דואר ישראל אך התחייבות הדואר הינה לאספקה עד 14 ימי עסקים. ימי שישי, שבת, וערבי חג אינם נחשבים כימי עסקים. עם זאת ובשל אילוצי חברת הדואר הרי שהנהלת האתר אינה אחראית בייחס לכל טענה לעניין המשלוח בדואר לרבות איחור בהגעה. דואר שליחים- עד 7 ימי עסקים ובתנאי שהלקוח הזין את פרטי המשלוח כראוי לרבות כתובת מלאה ומדוייקת ומספר טלפון פעיל וזאת לצורך תיאום מסירת המשלוח . מועדי האספקה המפורטים לעיל אינם חלים על מוצרים שאזלו מהמלאי.

 9. הנהלת האתר תעשה כמיטב יכולתה על מנת לספק מוצרים איכותיים במועד המבוקש, אם המזמין סבור כי המוצר שרכש ו\או השירות לוקים בפגם הוא מוזמן לפנות במייל ac.alinecohen@gmail.com  או בטלפון מספר 0779577412 והנהלת האתר תעשה את מירב המאמצים על מנת לטפל בכל בעייה ו\או תלונה ו\או מחלוקת.  איסוף עצמי יתאפשר לאחר תיאום מראש ובכתובת משמר הים 22 חדרה

       10. מדיניות החזרה

האמור בסעיף זה כפוף לחוק הגנן הצרכן התשמ”א 1981 להלן: החוק ולתקנותיו.

בכל סתירה בין הוראות תקנון זה להוראות  החוק הרי שיחול החוק. בידי הלקוח לבטל את ההזמנה שנעשתה בכל אחד מהמקרים הבאים              ובתנאים שלהלן: ביטול עסקה לפני שליחת המוצר ללקוח יהיה ללא חיוב נוסף ויוחזרו ללקוח כל הכספים ששילם בגין העסקה כולל דמי                  משלוח. יש להדגיש כי זיכוי כספי בניכוי 5ֵ אחוז ובניכוי דמי משלוח יהיו במקרה שהמשלוח נשלח ללקוח והגיע ליעדו. הזיכוי ינתן בתנאי                  שהמוצר יחזור באריזתו המקורית

ללא שבוצע בו שימוש ו\או קיים פגם ו\או נזק ובצירוף החשבונית.

זיכוי הלקוח בהחזר כספי יבוצע ע”י זיכוי אמצעי התשלום בחברת האשראי שבה בוצעה העיסקה ובו שילם הלקוח עבור ההזמנה אותה ביטל

במידה והמוצר הוחזר שלא כאמור בסעיף זה, לא יזוכה הלקוח. כמו כן, ראוי להדגיש כי להנהלת האתר השיקול דעת הבלעדי לקביעת מצב           המוצר בעת החזרתו. בהתאם לחוק המועד לביטול העיסקה והחזרת העיסקה בנוגע למוצר שלא נעשתה בו שימוש הינו 14 ימים.

      שירות לקוחות

 1. הנהלת האתר עומדת לרשותכם בכל בעיה ו/או שאלה ו/או טענה באמצעות טופס ליצירת קשר הממוקם באתר ו/או באמצעות הטלפון 0779577412 או במייל ac.alinecohen@gmail.com

  איזור שיפוט

  בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז חיפה.